IMPREZY FIRMOWE

Wynajem samochodów na eventy

Zaskocz gości i zadbaj o oprawę na swoim Evencie! Samochody reprezentacyjne można wypożyczyć na festyny, koncerty, imprezy firmowe itd. Zaproś dwóch gentlemanów lub niezwykłą parę na swoją imprezę! Obok takich samochodów nie można przejść obojętnie! A więc zareklamuj własną markę na oryginalnie przebranych Smartach. Spraw by to właśnie Twoją imprezę firmową goście zapamiętali na dłużej.

W skład dekoracji dla gentlemanów wchodzi: czarna mucha i biały cylinder oraz biała mucha i czarny cylinder. Dekoracja zamontowana jest na dwóch samochodach marki Smart. W przypadku wyboru opcji niepowtarzalnej pary jeden z samochodów w zestawie posiada pięknie lśniące usta i zalotnie podkręcone rzęsy. Na samochodach istnieje możliwość zamieszczenia lago firmy lub reklamy (materiały firma dostarcza we własnym zakresie).

Smart Para Mobilna reklama

 Cena najmu 180 zł/godzinę/auta. Minimalny czas najmu samochodów to 2 godziny. Imprezy kilkugodzinne rozliczamy indywidualnie.

Cena najmu dotyczy dostarczeniu aut w promienie 30 km od Zielonej Góry. W przypadku, gdy impreza odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne opłaty liczone od km).

Świadczymy usługi na terenie całej Polski !

Wszelkie prawa zastrzeżone. Linkowanie, udostępnianie dozwolone. Kopiowania, powielanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów zamieszonych na stronie internetowej www.smart-line.pl, jak i na portalach społecznościowych związanych z firmą PHU Smart Line zabronione.