O NAS

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmowaniem samochodów reprezentacyjnych do ślubów, na wieczory kawalerskie/panieńskie, rocznice, eventy oraz jako mobilnej reklamy. Oferujemy najwyższy standard usługi, perfekcyjny stan samochodów oraz niepowtarzalną atmosferę! Pomysł na firmę powstał z własnego doświadczenia, jak i chęci wprowadzenia unikatowej usługi, której niewątpliwie brakowało na rynku ślubnym czy marketingowym!

Właścicielką firmy jest Kasia –  z wykształcenia specjalistka ds. turystyki, od ponad 6 lat  wysyła klientów w różne zakątki świata. Jej duże doświadczenie w branży turystycznej, jak i liczne podróże zaowocowały wieloma pomysłami na biznes. Wyjątkową dbałość o  wygląd samochodów zawdzięcza pasji do motoryzacji oraz uczestniczeniu w różnych zlotach motocyklowych i samochodowych. Dodatkowo zajmuje się propagowaniem zdrowego stylu życia. W roku 2014 ukończyła Akademię Dietetyki w Poznaniu. Ponadto skończyła wiele kursów i szkoleń m.in. brała czynny udział w zajęciach w Akademii „PR-ofesjonalnych umiejętności”, jak i zdobyła uprawnienia pilota wycieczek. Jej wszechstronne wykształcenie obecnie pozwala z sukcesem prowadzić firmę.

Katarzyna Jankowska

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich zainteresowanych z całej Polski.

Zapraszamy również do obejrzenia naszych samochodów oraz zapoznania się z rabatami i cennikiem usług.

Zapytaj! Zarezerwuj! Zobacz!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Linkowanie, udostępnianie dozwolone. Kopiowania, powielanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów zamieszonych na stronie internetowej www.smart-line.pl, jak i na portalach społecznościowych związanych z firmą PHU Smart Line zabronione.