PAKIET ŚLUBNY

Pakiet ślubny

Pakiet ślubny obejmuje wynajęcie samochodów w dniu ślubu oraz na sesje zdjęciową, która jest zaplanowana na inny dzień niż wesele.

  1. Pakiet BASIC: w dniu ślubu Smarty podstawiamy Państwu o wcześniej wyznaczonej godzinie i miejscu. Są one do Państwa dyspozycji na 4 godziny. Zobacz ofertę: Wynajem samochodów do ślubu
  2. Sesja zdjęciowa: w wybrany przez Państwa dzień (od poniedziałku do czwartku) na 3 godziny dostarczamy samochody w miejsce sesji zdjęciowej. Zobacz ofertę: Wynajem samochodów do sesji zdjęciowej/filmów

Ania i Marek 2 Ania i Marek

Cena: 1599 PLN

Auta dostarczamy w promieniu 30 km od Zielonej Góry do miejsca wesela oraz sesji zdjęciowej. W przypadku, gdy impreza/sesja odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne opłaty liczone od km).

Świadczymy usługi na terenie całej Polski !

Wszelkie prawa zastrzeżone. Linkowanie, udostępnianie dozwolone. Kopiowania, powielanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów zamieszonych na stronie internetowej www.smart-line.pl, jak i na portalach społecznościowych związanych z firmą PHU Smart Line zabronione.