REKLAMA

Mobilna reklama

Nudzą Cię reklamy proponowane przez inne firmy? Ulotka, plakat, bilbordy, reklamy LED… Tym formą mówimy NIE! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chciałyby w niepowtarzalny sposób zareklamować własne przedsiębiorstwo. Należysz do nich? W takim razie musisz zapoznać się z naszą propozycją.

Wynajem samochodów reprezentacyjnych to niekonwencjonalny pomysł na wyjątkową jeżdżącą reklamę. Na rynku nie ma tego typu firmy, która by świadczyła podobne usługi. Co prawda na ulicach można spotkać samochody ciągnące za sobą wielki baner. Jednak taki rodzaj reklamy jest po prostu nudny. Aktualnie wiele firm szuka nowych dróg promocji, gdyż tradycyjne formy reklamy takie jak ulotka czy plakat są nieskuteczne. Obecnie branża reklamowa się przeobraża. Tradycyjne metody reklamy  zastępowane są niekonwencjonalnymi technikami przekazywania informacji. Wynajem samochodów marki Smart to niewątpliwie atrakcyjna i oryginalna forma reklamy. Spraw by promocja Twojej firmy była w końcu skuteczna!

W skład ceny wchodzi wypożyczenie samochodu marki Smart w stroju gentlemana z muchą i cylindrem, zamieszczenie logo firmy/reklamy na aucie oraz cykliczne puszczanie spotu reklamowego/melodii przez zestaw głośnikowy (materiały reklamowe itp. firma dostarcza we własnym zakresie).

Strój, jak i kolor samochodu do wyboru według własnego uznania (kolor samochodu: czarny lub biały, dekoracja: czarna lub biała mucha oraz czarny lub biały cylinder).

Mobilna Reklama

 Cena najmu: 250 zł/godzinę jazdy samochodem po mieście według wyznaczonej trasy przez usługodawcę. Auto wynajmujemy z kierowcą na minimum 2 godziny. W przypadku zamówienia dwóch samochodów lub większej ilości godzin ceny ustalamy indywidualnie.

Auta dostarczamy w promieniu 30 km od Zielonej Góry. W przypadku, gdy trasa rozpoczyna się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to jednak rozsądne opłaty liczone od km).

Świadczymy usługi na terenie całej Polski !

Wszelkie prawa zastrzeżone. Linkowanie, udostępnianie dozwolone. Kopiowania, powielanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów zamieszonych na stronie internetowej www.smart-line.pl, jak i na portalach społecznościowych związanych z firmą PHU Smart Line zabronione.