WESELA

Wynajem samochodów do ślubu
Wypożyczenie samochodów marki Smart to oryginalny sposób na uatrakcyjnienie własnego ślubu. Niekonwencjonalne stylizacje samochodów ślubnych to wyjątkowa alternatywa dla przereklamowanych limuzyn, zabytkowych samochodów czy bryczki zaprzęgniętej w konie… Gwarantujemy, że przejażdżka Samrtami będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem, a uśmiech na twarzach gości potwierdzeniem słusznego wyboru. Pan i Pani Smart to wyjątkowa oferta dla wyjątkowej Pary! Spraw by to właśnie Twoje wesele stało oryginalne!
Smarty podstawiamy Państwu o wcześniej wyznaczonej godzinie i miejscu. Są one do Państwa dyspozycji na 4 godziny. Na Państwa życzenie Smarty mogą mieć zamontowany zestaw głośnikowy, z których będzie rozbrzmiewać muzyka weselna. Cena najmu 1200 zł. Cena najmu dotyczy dostarczeniu aut w promienie 30 km od Zielonej Góry. W przypadku, gdy impreza odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry, są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne opłaty liczone od km).

Wynajem samochodów do sesji zdjęciowej/filmów
Oryginalny ślub to nie tylko niezapomniany wieczór, ale również niepowtarzalna sesja zajęciowa. Pan i Pani Samrt będą atrakcyjną formą pleneru ślubnego. Wszystko zależy od Państwa kreatywności.
Oferta dotyczy wynajmu samochodów do sesji zdjęciowych czy filmów. Auta można wypożyczać zarówno w dzień, jak i w nocy. Cena najmu 160 zł/godzinę (od poniedziałku do czwartku) oraz 180 zł/godzinę (od piątku do niedzieli). Auta dostarczamy w promieniu 30 km od Zielonej Góry do miejsca sesji zdjęciowej. W przypadku, gdy sesja odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry, są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne opłaty liczone od km).