WYNAJEM SAMOCHODÓW DO SESJI ZDJĘCIOWYCH

Wynajem samochodów do sesji zdjęciowej/filmów

Oryginalny ślub to nie tylko niezapomniany wieczór, ale również niepowtarzalna sesja zajęciowa. Pan i Pani Smart mogą być atrakcyjną formą pleneru ślubnego. Wszystko zależy od Państwa kreatywności. Niekonwencjonalne stylizacje samochodów mogą być świetnym dopełnieniem każdego zdjęcia. Na pewno pozostaną niezapomnianą pamiątką w Państwa albumie ślubnym.

Oferta dotyczy wynajmu samochodów do sesji zdjęciowych czy filmów. Auta można wypożyczać zarówno w dzień, jak i w nocy.

Cena: 180 zł/godzinę/auta (od poniedziałku do czwartku) lub 200 zł/godzinę/auta (od piątku do niedzieli). Auta do sesji zdjęciowej wynajmowane są od 3 godzin.

Auta dostarczamy w promieniu 30 km od Zielonej Góry do miejsca sesji zdjęciowej. W przypadku, gdy sesja odbywa się dalej niż 30 km od centrum Zielonej Góry są pobierane dodatkowe opłaty za dojazd (są to rozsądne opłaty liczone od km).

Świadczymy usługi na terenie całej Polski !

Wszelkie prawa zastrzeżone. Linkowanie, udostępnianie dozwolone. Kopiowania, powielanie tekstu, grafiki, zdjęć i multimediów zamieszonych na stronie internetowej www.smart-line.pl, jak i na portalach społecznościowych związanych z firmą PHU Smart Line zabronione.